Thursday 8 October 2020

Stronger together

 Cześć,

czasami są dni gdy mamy ochotę pobawić się twórczo. Tak było też i u mnie. Nic nie planując otworzyłem mój art journal, wziąłem kilka dodatków z nowej kolekcji "End of summer" i złapałem za ogniste kolory jesieni.


Hello,

sometimes there are days when we want to play creatively. This was also the case with me. Without planning anything, I opened my art journal, took a few additions from the new "End of summer" collection and grabbed the fiery colors of fall.Zacząłem, jak zwykle, od zagruntowania stron przezroczystym gesso. Na tym przykleiłem kilka paseczków papieru oraz kilka kawałków papieru ryżowego. Oczywiście jak tylko zacząłem szaleć z białym gesso i tuszami to stały się one mało widoczne, ale stworzyły ciekawą fakturę. :)

I started out as usual with priming the pages with a clear gesso. On this I glued a few strips of paper and a few pieces of rice paper. Of course, as soon as I started going crazy with white gesso and water inks, they became less visible, but created an interesting texture. :)Zaraz po wyschnięciu tuszy dodałem kilka odbitek stemplowych.  Na tak przygotowanym tle zacząłem tworzyć kompozycję. Jako, że w journal'u wolę tworzyć bardziej płasko to użyłem tylko kilku elementów z zestawu ephemer, naklejek i tekturek.

As soon as the backround was dry, I added a few stamps. Against such a background, I started to create a composition. As I prefer to create flatter in journal, I used only a few elements from the ephemeras set, stickers and chipboards.
Użyłem: / I used:


Pozdrawiam,


Regards,


Dawid
No comments:

Post a Comment