Tuesday 11 August 2020

Birthday / Urodziny

Witajcie,

wróciła mi wena na kartki i znowu znajduję przyjemność w ich tworzeniu. Jest tym bardziej przyjemnie, że złapałem za komplet papierów i elementów papierowych w kolekcji "Rosalie" i kartka praktycznie zrobiła się sama.

Hello,

I'm inspired by the cards and I find pleasure in creating them again. It's even more pleasant that I grabbed a set of papers and paper ephemeras in the "Rosalie" collection and the card practically did itself.Samą bazę ozdobiłem dwoma wzorami papierów tworząc dwie warstwy. Dopiero na nich zacząłem tworzyć kompozycję.

I decorated the base itself with two paper patterns, creating two layers. It was only on them that I started to create a composition.
Kompozycję ułożyłem zarówno z elementów wyciętych z dużego arkusza papieru jak i z papierowych dodatków dopasowanych do kolekcji. Wybrałem ramki, klatki, róże i motyle.

I arranged the composition both from elements cut from a large sheet of paper and from paper ephemeras matched to the collection. I chose frames, cages, roses and butterfliesNa koniec uzupełniłem kompozycję tekturką z napisem "W dniu urodzin".

Finally, I completed the composition with a cardboard with the words "On my birthday".


Produkty: / Products:


Pozdrawiam,


Regards,

Dawid
No comments:

Post a Comment