Wednesday 15 April 2020

Rosalie collection - vintage layout by Aida

Witajcie kochani, dwa dni temu na naszej stronie na FB pokazywałam Wam jak łatwo pracuje się z kolekcją Rosalie. To kolekcja wprost stworzona do prac w stylu vintage, shabby chic i romantycznych projektów. Dziś chciałabym zaprezentować  kolejny layout stworzony z tej kolekcji. Poniżej wklejam również prace z poniedziałkowej prezentacji wraz z linkiem do video, jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć. A jako wisienka na torcie, pełna prezentacja kolekcji Rosalie na naszym kanale Youtubewraz z  inspiracjami od naszego DT. Czy nadal muszę Was przekonywać, że to jest kolekcja, którą po prostu trzeba mieć?:)
Oto mój LO "Our story". 

Hello dear friends, two days ago I was showing you how easy it is to work with Rosalie collection during FB live show. This collection is just made for vintage, shabby chic and romantic projects. Today I want to show you another layout made with this collection. You can also find the layout made during live show together with the link below. 
And as the icing on the cake, you can watch Youtube Rosalie presentation, full of beautiful inspirations from our DT. Do I still need to convince you that this is a "must be" collection to have ? :) 
This is my layout "Our story" with me and my mom on the photo,


Layouty z prezentacji na żywo.
Tutaj możecie obejrzeć video.

Layouts from LIVE show
Watch the video here


Live show version:
Prezentacja kolekcji
And ROSALIE presentation


Lista produktów 13 arts
List of 13 arts products


xoxoNo comments:

Post a Comment