Sunday 2 June 2013

Zaproszenie na warsztaty - Agnieszka Bellaidea we Wrocławiu

Witajcie kochani, chciałabym Was gorąco zachęcić do przyjazdu do Wrocławia na fantastyczną 3-dniową imprezę, która odbędzie sie w dniach 5-6-7 lipca 2013 (szczegóły dotyczące zakupów, konkursów, pokazów, itp. podamy wkrótce). Wrocławska impreza od zawsze charakteryzowała się dużą ilością warsztatów i warsztaty te cieszą się niesłabnącą popularnością. 

Ale dziś chciałbym Was zaprosić i zachęcić  do udziału w warsztatach wyjątkowej osoby - Agnieszki Bellaidei, która obecnie mieszka w Kanadzie, ale przy okazji pobytu w Polsce chce podzielić się swoją wiedzą. Jest więc to niepowtarzalna okazja! Warsztaty jako sponsor mediów będzie wspierać 13 arts.

Agnieszka tworzy od wielu lat, jest znaną i cenioną na świecie projektantką, a jej prace są często publikowane w magazynach branżowych w różnych krajach. Spod jej zdolnych rąk wychodzą przede wszystkim przepiękne scrapy (LO), które charakteryzują się bogactwem dodatków, przepiękną kompozycją i przeszyciami, a to wszystko z dodatkiem z technik mixed media - Agnieszka umie w subtelny i piękny sposób połączyć to wszystko w jedną całość. Zapraszam na jej bloga, gdzie możecie zobaczyć jej prace: http://bellaideascrapology.blogspot.com/
-------------

W sobotę Agnieszka zaprasza na 
Warsztaty LO 
od godz. 18.30:Jeśli do tej pory nieśmiało myślałyście, iż czas wprowadzić nowe techniki i elementy do Waszego warsztatu, to możemy miło i efektywnie spędzić razem czas.
W trakcie warsztatu zaprzyjażnicie sie z igłą /ja też nie mam maszyny do szycia/, kordonkami, farbami i innymi mediami. 
Tworząc Wasze prace będziecie również używać szablonów, masek , stempli.
Stare koronki i najnowsze stemple połączycie w niepowtarzalną kombinację na papierze.
W Waszym zestawie znajdziecie również elementy wypieczone w piekarniku, a tekturki dodadzą uroku Waszej pracy.


Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów.
Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością.Cena obejmuje:
- wszystkie materiały niezbędne do wykonania pracy (papiery, koronki, kwiaty, kordonki, igły, tekturki, kordonki/
- dostęp do masek, stempli, szablonów, mediów i innych niezbędnych materiałów do wspólnego użytkuUczestnik przynosi ze sobą:
- zdjęcie (można przynieść 2-3 do wyboru), najlepiej czarno-białe, wywołane na papierze fotograficznym – matowe, chętnie pomogę z edycją zdjęcia , wówczas poproszę o wysłanie go do mnie do 15 czerwca, 
- opcjonalnie można przynieść własnoręcznie /lub przez babcię:)/ zrobione kwiatki z kordonka, stare koronki, kostiumową biżuterię itp
- klej magic lub Wikol, nożyczki, ewentualnie nożyk, matę do cięcia, kostki 3d, dwustronną taśmę klejacą,
- koniecznie fartuch ochronny
- mile widziana nagrzewnica 


Cena warsztatu : 65,- zł./osobę

Zapisy na e-mail: starhorse@onet.eu

--------------------
W niedzielę Agnieszka zaprasza na fantastyczny warsztat:
"Z drugiej strony blejtramu" 
od godz. 10.00


Po wielu kartach i layoutach jesteście gotowe na coś innego? Proponuje zabawę z blejtramem.
Będziecie miały okazję pracować przy dobrej kawie :) z najnowszymi mediami i starymi przyjaciółmi - papierami, stemplami, maskami ,tekturkami, koronkami itp.
W oparciu o techniki używane przy robieniu kartek, layoutów i oprawie obrazów stworzycie ciekawy projekt , być może zawiśnie on w Waszym domu tego samego dnia?
Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów.

Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością.
Chętnie służę pomocą przy edytowaniu zdjęć, będę prosić o przesłanie ich do mnie  nie później niż do 15 czerwca. Im wcześniej tym lepiej.

Cena obejmuje:
- wszystkie materiały niezbędne do wykonania pracy (blejtramy, papiery, koronki, tekturki i inne dodatki/
- dostęp do masek, stempli, szablonów, mediów i innych niezbędnych materiałów
- 4 "Candy"  losowane wśród uczestników warsztatów

Uczestnik powinien przynieść ze sobą:
- zdjęcie (można przynieść 2-3 do wyboru), najlepiej w wersji "sepia", wywołane na papierze fotograficznym – matowe
- opcjonalnie można przynieść stare koronki, kostiumową biżuterię, muszelki, inne dodatki jakie chciałybyście użyć  w swojej pracy
- klej magic lub Wikol, nożyczki, ewentualnie nożyk, matę do cięcia, kostki 3 i taśmę piankową w większej ilości, dwustronną taśmę klejącą,
- koniecznie fartuch ochronny
- mile widziana nagrzewnica

Po zgłoszeniu udziału każdy otrzyma dodatkową listę niezbędnych rzeczy jako przypomnienie.
Proszę również o kontakt jeśli komuś nie odpowiada kolorystyka; krem/brąz /turkus/niebieski.
Przygotuję inny zestaw kolorystyczny. W tym wypadku dobrze mieć przygotowane zdjęcie w wersji czarno - białej, służę pomocą przy edycji.

Cena warsztatu : 65,- zł./osobę
Zapisy na e-mail: starhorse@onet.eu
----------------------------------------------
Zapraszamy serdecznie&


3 comments:

  1. Bardzo dziękuje za tak niesamowitą reklamę i przemiłe słowa, pozdrawiam serdecznie i zapraszam na warsztaty! :)

    ReplyDelete
  2. O jak mi szkoda - akurat wyjeżdżam w tym terminie. Buuu!

    ReplyDelete
  3. Agnieszko - super będzie Cię u nas gościć :) Pozdrawiam!

    ReplyDelete