Sunday 3 May 2020

Collage background tutorial by Aida

Cześć :) Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie na wczorajszy live, tutaj możecie zobaczyć video z naszego spotkania na żywo i podejrzeć techniki tworzenia LO w style vintage. Dziś zapraszam Was do obejrzenia kolejnego, tym razem krótkiego kursu na kolażowe tło i jak je wykorzystać do mediowej pracy. Film jest po angielsku, ale produkty są opisane:) Kurs dostępny jest na YouTube 13 arts oraz na moim kanale.
Zapraszam do subskrybowania obu i komentowania:) Więcej filmów już wkrótce:)
A oto efekt końcowy:

Hi:) Thank you very much for joining my live yesterday, it was special Polish version for our National Scrapbooking Day. But you can still see me creating Vintage LO here:) And today I have a new short and easy tutorial for you, showing how to make a collage background and how to finish your artwork (in English). The video is available to watch on 13 Youtube channel as well as on mine channel. We highly appreciate all you subscriptions and comments :) 
And here is the final effect:
Listę materiałów znajdziecie na filmie:
The list of materials you will find in the video:2 comments:

  1. Super dziękuję, że pokazałaś jak użyć folię, wzór jest tak fajny że nie chciałam jej zmarnować robiąc coś źle i dziękuję za wczorajszego lajwa 😍

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję i cieszę się że kurs się przydał:)

      Delete