Thursday 14 February 2013

Skrapowisko 2 marca ŁÓDŹ


Witajcie, dziś przynoszę garść kolejnych informacji na temat Skrapowiska w Łodzi.

Pobierz baner!!!

Mam nadzieję, że już przygotowujecie Tagi na nasz konkurs 
(szczegóły znajdziecie TUTAJ).

Ale oprócz konkursu mamy dla Was jeszcze garść niespodzianek:

Po pierwsze:

Od dziś uruchamiamy możliwość zamówień z odbiorem osobistym w Łodzi premiowany 7% rabatem na cały asortyment sklepu :) Wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepie: http://13arts.pl/, następnie wpisać kod: Skrapowisko i wybrać odbiór osobisty. Zamówienia muszą być opłacone (data wpływu na konto sklepu) najpóźniej do dnia 26 lutego 2013. Warto z tego skorzystać, gdyż z pewnością nie uda nam się zabrać ze sobą wszystkiego.


Po drugie:

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mamy nadzieję jeszcze zaskoczyć Was nowymi produktami przed Skrapowiskiem, ale na razie musi to pozostać słodką tajemnicą:)


Po trzecie:

W tym roku nie prowadzę warsztatów, ale mam nadzieję ucieszy Was fakt, że przygotowujemy dla Was stół z DARMOWYMI atrakcjami:

-  będzie MAKE & TAKE - czyli z tego co będzie na stole (nasze papiery, dodatki i inne niezbędne materiały), pod okiem naszych projektantek, będziecie mogli na miejscu wykonać pracę i zabrać ją ze sobą*. 
Warto przynieść swoje podstawowe narzędzia czyli nożyczki, 
klej i podkładkę, ale i jak ktoś zapomni nie będzie problemu.

* tak dla przypomnienia - idea "make&take" polega na tym, że  można do woli korzystać z tego co będzie dostępne na stole, usiąść z nami, wykonać dowolną ilość prac i gotowe prace zabrać ze sobą, natomiast materiałów i półproduktów ze stołu nie zabieramy ze sobą - te można będzie nabyć u nas na stoisku:)
-  nasze projektantki będą odpowiadać na Wasze pytania i pomagać w tworzeniu tagów, kartek czy innych form. Będzie też można obejrzeć różne nasze prace.

- Odbędzie się też POKAZ MIXED MEDIA, który poprowadzę ja - czyli Ayeeda:)
Podczas pokazu opowiem Wam o różnych mediach, pokażę ich różne zastosowanie i moje ulubione techniki. Jeśli wystarczy nam czasu i będą chętni, będzie można wykonać mediowy Tag, a ja podpowiem krok po kroku jak to zrobić.


Mam nadzieję, że podobają Wam się przygotowane przez nas atrakcje i tłumnie odwiedzicie zarówno nasze stoisko jak i stół MAKE&TAKE.

Zapraszamy i do zobaczenia już niedługo:)

7 comments:

 1. wow, piszę się na pokaz i może pod Twoim okiem, jakiś mały M&T. Super, że napisałyście o co w tym chodzi, bo nie każdy rozumie ideę ;)

  ReplyDelete
 2. Wspaniała informacja! Do zobacznia na Scrapowisku :)

  ReplyDelete
 3. Bardzo ciekawe propozycje ;)

  ReplyDelete
 4. Z niedowierzaniem podziwiam twoje prace. Prawdziwe arcydzieła. z przyjemnością zaczynam obserwować twojego bloga!:) pozdrawiam!

  ReplyDelete