Thursday 28 March 2013

Wyniki wyzwania #5 - Challenge #5 Winners

Witajcie zapraszam na ogłoszenie wyników naszego ostatniego wyzwania, które okazało się dla Was dość trudne, ale za to prace były na naprawdę bardzo wysokim poziomie. 

Hi, We are happy to announce the winners of our Challenge #5, which was not very easy, but you made really wonderful projects and it was again very hard to make a choice. 


Jak zawsze trudno było nam dokonać wyboru, ale nasz zespół w drodze głosowania postanowił wyróżnić: 
Our DT has voted and here are the results: 

Wśród projektów z Polski zwycięzcą zostaje:Gratulacje!!! Otrzymujesz od nas paczuszkę różności ze sklepu 13 arts oraz banerek:


Zapraszamy Cię również do gościnnego projektowania do jednych z naszych kolejnych wyzwań, jeśli tylko będziesz miała na to ochotę:) Proszę o kontakt na maila: 13arts@wp.pl

2 miejsce:


3 miejsce 

oraz 

Gratulacje - dla Was mamy banerek i ogromne podziękowania za przygotowanie pięknych prac - naprawdę niewiele brakowało do wygranej:) I zapraszamy do udziału w kolejnych wyzwaniach!


----------------
Najlepsze zagraniczne prace wykonały: 
The best foreign works are:

1st place


Congratulations! You will receive a package of goodies from 13 arts and this badge belongs to you as well:) 

You are also invited to Guest Design for us for one of our next challenges if you'd like:) Please contact me: 13arts@wp.pl to claim your prize.

2nd place

3rd place and 4th place:

and

Congratulations!!!  Here is the badge for you - your work are stunning, it was so close to win!
Please be with us for our next challenges:)Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu i zapraszamy na następne wyzwnaie, które rozpocznie się 7-go kwietnia:)
Thank You again for all your beautiful projects and please be with us for our next challenge, which will start on the 7th of April.

Gratuluję raz jeszcze:)
Congratulations again:)
xoxo
Ayeeda

11 comments:

 1. Congratulations to all the winners....there were so many Beautiful projects!

  ReplyDelete
 2. Bardzo dziękuję, dziękuję za wyróżnienie :) Jestem pod wrażeniem poziomu prac! Wszystkim Wam dziewczyny gratuluję i serdecznie pozdrawiam!
  Thank you, thank you!! The level of works was amazing. All of you girls I'd like to congratulate and wish all the best :)

  ReplyDelete
 3. Gratulacje!!!
  Congratulations girls!!!

  ReplyDelete
 4. Przepiękne prace, chyba musi być trudno ;)

  ReplyDelete
 5. Dziękuję za wyróżnienie, tyle pięknych prac, nie spodziewałam się, dziękuję!:) Gratuluję pozostałym uczestnikom:) i dziękuję za świetną zabawę. Pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. Congratulations to all the girls and to 2 russian girlies! well done:)

  Девульки- поздравляю! бумага волшебная- будете творить с огромным удовольствием!

  ReplyDelete
 7. Thank you for picking my LO!!! Congrats to all the ladies and to my pal, Debbie!! This was such great news for me.  ReplyDelete
 8. Congratulations to all winners!! Amazing projects ! I am going to find a way to get the papers(so hard to get) and play along next month!

  ReplyDelete
 9. Добрый день! Я очень счастлива, что вы отметили мою работу- это очень вдохновляет!!! Обожаю ваш блог!!!!!!!

  ReplyDelete
 10. Aj - moja praca wyglada BARDZO skormnie, przy reszcie ;) Ale niesamowicie sie ciesze. Dziękuję, jest to dla mnie bardzo cenne wyróżnienie!

  ReplyDelete