Sunday 31 March 2013

Inspiracje miesiąca - Agnieszka Bellaidea - Inspirations of the month


Witam, mam nadzieję, że Święta mijają Wam w cudownej i rodzinnej atmosferze  Za oknem zimowo, więc na przekór wszystkiemu u mnie dziś wiosennie i ...kolorowo:)

Przygotowałam na dziś dwa projekty i wygląda na to, iż mogę winić zimę i ...Aidę za to kolorowe szaleństwo.
Mój albumik powstał w ramach wypróbowywania nowych mgiełek. Wbrew pozorom jeszcze kilku tu  brakuje ze sporej kolekcji jaką 13 arts ma do zaoferowania.

Chciałam też pokazać Wam, iż warto zachowywać nawet "resztki" tekturek.
Poza kilkoma kolorami mgiełek pracowałam przy tym projekcie z gesso i pasta strukturalną.
Jeśli będziecie zainteresowane następnym razem mogę zrobić więcej fotek z całego procesu.
Tak naprawdę mam już kolejny, gotowy albumik w innej kolorystyce zrobiony na zaproszenie z Brunei, ale to zupełnie inna historia.Przy okazji tego LO muszę wspomnieć, iz zaczęłam pracować nad nim zanim otrzymałam gesso Aidy i to widać, niestety. Rozlało mi się jak mleko pod maskę ale myślę, iż udało mi się zamaskować to kolejnymi warstwami koronek, farb i kordonków.


Dziękuje za odwiedziny i zapraszam na kolejne spotkanie :)


Materiały: 
Papiery Frosted Life i All is Love 
oraz mgiełki perłowe 13 arts


Saturday 30 March 2013

Inspiration of the month - Kelly Foster - Inspiracja miesiąca

W tę przedświąteczną sobotę Kelly Foster inspiruje nas bardzo wzruszającą i piękną pracą. 
Zwróćcie uwagę na journaling, na piękne kwiaty z wyciętych elementów All is Love, na brązowe akcenty wykonane brązową mgiełką perłową, wszystko to składa się na poruszającą i niezwykle piękną pracę. O szczegółach opowie Kelly:

...

Hi everyone! Kelly here today..I have a layout to share created using the fabulous "All Is Love" papers. I loved the blue/teal tones, and chose "Forever" and "Bittersweet Love" for my background pages. I applied modeling paste through a crackle mask, then misted here and there with shades of brown and blue. I did a bit of blending with Distress Inks here and there, too. I love how, with mists and inks, you can alter papers to work perfectly for you..as you may know there is no brown in this collection but I made it work!


"Be O.K."
Above is a stacked flower I created using cut out circular shapes from the "Love Letters" sheet. I then added a mini rose on top to complete the look. I also added a few more paper roses, some vines, and a bit of cheesecloth as well.


This is not a very happy page, but not all of them can be, right?


I hope you are having a wonderful weekend!!! Thanks for taking a look!!

Friday 29 March 2013

10 ULUBIONYCH

Witajcie,
w moim pudełku ze zdjęciami było całkiem sporo zdjęć, z którymi nie wiedziałam co zrobić. Były to zdjęcia codzienności, ale nie nadawały się na osobnego scrapa, więc...
Postanowiłam z nich zrobić album, o rzeczach, które lubię.

Idealne motto wycięłam z papieru "Znalezione na niebie"
 A papierem "bazowym" był najczęściej papier


Użyłam też gesso by w tle dodać literki:W całym projekcie użyte są tusze,
bardzo podobają się mi kropki z nich zrobione :)Mam nadzieję, że Wam się spodoba, przepraszam za przekłamane kolory, to wina panującej pogody i braku odpowiedniego światła.

Użyłam:

Papier "Cold Wall 2" - "Zimowe cegły"


Pozdrawiam,Thursday 28 March 2013

Wyniki wyzwania #5 - Challenge #5 Winners

Witajcie zapraszam na ogłoszenie wyników naszego ostatniego wyzwania, które okazało się dla Was dość trudne, ale za to prace były na naprawdę bardzo wysokim poziomie. 

Hi, We are happy to announce the winners of our Challenge #5, which was not very easy, but you made really wonderful projects and it was again very hard to make a choice. 


Jak zawsze trudno było nam dokonać wyboru, ale nasz zespół w drodze głosowania postanowił wyróżnić: 
Our DT has voted and here are the results: 

Wśród projektów z Polski zwycięzcą zostaje:Gratulacje!!! Otrzymujesz od nas paczuszkę różności ze sklepu 13 arts oraz banerek:


Zapraszamy Cię również do gościnnego projektowania do jednych z naszych kolejnych wyzwań, jeśli tylko będziesz miała na to ochotę:) Proszę o kontakt na maila: 13arts@wp.pl

2 miejsce:


3 miejsce 

oraz 

Gratulacje - dla Was mamy banerek i ogromne podziękowania za przygotowanie pięknych prac - naprawdę niewiele brakowało do wygranej:) I zapraszamy do udziału w kolejnych wyzwaniach!


----------------
Najlepsze zagraniczne prace wykonały: 
The best foreign works are:

1st place


Congratulations! You will receive a package of goodies from 13 arts and this badge belongs to you as well:) 

You are also invited to Guest Design for us for one of our next challenges if you'd like:) Please contact me: 13arts@wp.pl to claim your prize.

2nd place

3rd place and 4th place:

and

Congratulations!!!  Here is the badge for you - your work are stunning, it was so close to win!
Please be with us for our next challenges:)Dziękujemy wszystkim za udział w wyzwaniu i zapraszamy na następne wyzwnaie, które rozpocznie się 7-go kwietnia:)
Thank You again for all your beautiful projects and please be with us for our next challenge, which will start on the 7th of April.

Gratuluję raz jeszcze:)
Congratulations again:)
xoxo
Ayeeda

Wednesday 27 March 2013

Kartka wielkanocna

Witam Was w moim przedświątecznym poście.
Przygotowałam na dziś kartkę wielkanocną. Do jej wykonania użyłam m.in. turkusowej strony papieru "Pink Paradise - Różowy Raj", papier "Forever - Na zawsze" oraz mgiełki perłowej w kolorze Sky Blue, którą popsikałam pisankę.


W pracy wykorzystałam:


Pozdrawiam serdecznie
 i życzę 
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Tuesday 26 March 2013

W pastelach

Na dzisiejszą inspirację przygotowałam dla Was kartkę w moim ulubionym zestawieniu kolorystycznym. Królują pastele, delikatne zielenie, róż, biel i ecru. Tematyka równie przyjemna - kartka z okazji ślubu.
 

Kartka powstała w całości z kolekcji papierów ALL IS LOVE.
 
 
 Centaralną ozdobę stanowi kompozycja roślinna z papierowych kwiatów.
 
  
  
Materiały użyte w pracy:
 
Pozdrawiam serdecznie:)

 

Monday 25 March 2013

Wspomnienie lata... Summer memories...

Aby oderwać się myślami od tego, co aktualnie za oknem, postanowiłam oskrapować zdjęcie z ubiegłorocznych wakacji. Pogoda wówczas również nas nie rozpieszczała, ale było zdecydowanie cieplej... 


Stonowanym odcieniom papieru "Forever - Na zawsze" nadałam życia za pomocą zielonej mgiełki, natomiast gotowe chorągiewki z Papieru "Love letters - Listy miłosne" przerobiłam na żółte dzięki tuszowi wodnemu w kolorze Yellow.
 

Użyte materiały ze sklepu 13arts: