Sunday 10 May 2020

Last GD project by Asia Szczurowska


Cześć,
Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować moją ostatnią inspirację w ramach gościnnych występów. Z produktami 13 @rts się nie żegnam, wiec na pewno jeszcze się zobaczymy na 13Artelier😊
Myślę, że większości z nas teraz brakuje podróżowania. Wyjechać w daleką podróż teraz nie możemy, więc pozostają nam tylko wspomnienia. Wybrałam moje zdjęcia z Londynu. . Jestem fanką jednego z seriali i nie mogłam się powstrzymać by do niego nie nawiązać😉. Kolekcja „Travel the world” dała mi wszystko, czego potrzebuję – papiery, wycięte dodatki, folię jako bazę. Na początku zmieszałam żel medium z dwoma kolorami shiny powders, powstała pasta którą nałożyłam wzór przez maskę. Dla dodania dodatkowego koloru użyłam Color Glow w 3 kolorach. Pamiętajcie by folii nie podgrzewać nagrzewnicą, tylko pozostawić to wyschnięcia. Porwałam kilka papierów z kolekcji i ozdobiłam je dodatkowo stemplem. Przy układaniu kompozycji użyłam także zestawu Ephemena. Na koniec z Cardstock elements wycięłam literki, aby ułożyć słowa związane z serialem.
Mam nadzieję że moja inspiracja zachęci Was do zabawy z foliami.
Kreatywnego dnia,
Asia

Hey,Today I wanted to present you my last inspiration as part of guest team. I don’t say goodbye to 13 @rts products, and I’ll still present my projects on 13arts Artelier fb group.I think most of us lack travel now. We can't go on a long journey, but we still have ours memories and photos and we can create LO. I chose photos from my trip to London. I'm a fan of one of the SF serial and I couldn't resist referring to him. The "Travel the world" collection gave me everything I needed - papers, ephemeras, foil as a base. At the beginning I mixed medium gel with two colors of shiny powders. This paste I applied through the stencil. To add an additional color I used Color Glow in 3 colors. Remember not to heat the foil with the heater, but let it to dry. I used several papers from the collection and decorated them with a stamp. When arranging the composition, I also used the Ephemera set. Finally, with Cardstock elements I cut out the letters to form words related to the serial.I hope that my inspiration will encourage you to play with transparent foils.


Product Used:No comments:

Post a Comment