Friday 14 April 2017

Smile layout

Cześć,

na dziś przygotowałem layout na bazie papieru z kolekcji "His and Hers". Papier jest dość ciemny, więc tym razem do pokolorowania tła postanowiłem użyć farbek z serii Vivid Vintage.

Hello,

I prepared for today a page on paper from "His and Her" collection. The paper is a little bit dark and I decided to painted backround with Vivid Vintage paints.Do stworzenia tła użyłem maski "Falling dots 2" i białego gessa. Dodałem kilka kresek zrobionych za pomocą żółtego Splasha oraz kolejne kreski z różnych kolorów farb z serii Vivid Vintage. Tym razem postawiłem na nanoszenie farb pędzelkiem.

To make a backround I used "Falling dots 2" stencil and white gesso. I added few lines from yellow Splash and another lines from different colors paints Vivid Vintage. To make this lines I used a brush.Główną kompozycję stworzyłem na bazie ramki tekturowej z napisem SMILE, który podkleiłem papierem z kolekcji "Aria Story". Dodałem kilka kawałków papieru i tagi.

The main composition I've made with chipboard frame with SMILE word, which I taped on paper from "Aria Story" collection. I added few pieces papers and tags.


Użyłem: / I used:
Pozdrowienia,

Regards,No comments:

Post a Comment