Sunday 5 June 2016

Our New Guest Designer- Aga Baraniak


Witajcie!
Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić nową Gościnną Projektantkę- Agę Baraniak. Aga już u nas gościła wcześniej jako laureatka naszych wyzwań :) Dzisiaj przygotowała dla nas piękną, alterowaną maskę.

Hello!
Today we'd like to introduce you to our New Guest Designer - Aga Baraniak. Aga was our Guest before because she won some of our challenges :) Today she made for as a beautiful altered mask. 

***

Aga Baraniak
Witam Was. Nazywam się Aga i przez najbliższe 3 miesiące będę mogła podzielić się z Wami moimi pracami na blogu 13@rts. Uwielbiam tekstury, bałagan na pracach, nieprzewidywalność oraz efekt zaskoczenia. Mam nadzieję, że to wszystko nas połączy….

Hello everone! I am Aga Baraniak and I would like to present myself on 13arts' blog where during next 3 months you will be able to follow my variations on media. I love textures, mess, unpredictability and elements of surprise in my works. I believe all of it will connect us...


Witam. Dziś jest pierwsza okazja do spotkania się z Wami. Jest mi bardzo miło, że będę mogła podzielić się z Wami moimi pomysłami na blogu 13@rts. 

Hello everone! Today is our first opportunity to meet. It's my greatest pleasure to share my ideas with you.
Wykonałam ulubiony przedmiot do ozdabiania jakim jest maska. Uważam, że media 13@rts są idealne do tego rodzaju projektów.
I've made my favourite object to decorate which is a mask. In my opinion 13arts' medias are perfect for this type of projects.
I used:

 ***

Dziękujemy Aga! Nie możemy się doczekać Twoich kolejnych projektów!
Thank you Aga- we can't wait for your next projects! 

2 comments: